top of page

TCL, hızla büyüyen tüketici elektroniği şirketi ve küresel TV sektörünün lider oyuncusudur. 1981 yılında kurulan şirket dünya genelinde 160 pazarda faaliyet göstermektedir. 2020 2.çeyrek OMDIA raporuna göre, TCL adetsel bakımdan TV pazarında 2. sırada yer almaktadır. TCL, televizyonlar, ses sistemleri ve akıllı ev ürünleri gibi çeşitli tüketici elektroniği ürünlerinin araştırma, geliştirme ve üretiminde uzmandır.
 

TCL, ekran panelleri, TV’ler, ev konforu ve mobil cihazlarda lider bir küresel teknoloji markasıdır. 1981 yılında kurulan TCL, dünya çapında üretim ve Ar-Ge merkezleri ile 160’tan fazla ülkede ürün ve hizmetlere sahip olarak faaliyet göstermektedir.

TCL olarak kendimizi yenilikçi teknolojimizle insanların yaşamlarını ve deneyimlerini iyileştirmeye adarız. Ürün ve hizmetlerimiz insanların hayatlarını kolaylaştırmayı, aile ve arkadaşlarla geçirdiğimiz zamanlara neşe getirmeyi, daha güvenli ve sağlıklı bir dünya yaratmayı amaçlamaktadır. İnsanlara hayatlarında mükemmelliğin peşinden gitmelerini ilham vermeyi ve onları güçlendirmeyi arzularız.

STELZER HOLDING LOGO BEYAZ UZERINDE-01 1.png

Kuzey Kıbrıs'ın TCL Distribütörü: Stelzer Holding

Stelzer Holding, Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen teknoloji distribütörlerinden biri olarak, kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle TCL markasının yetkili distribütörü olarak, en son teknoloji ürünlerini ve çözümlerini Kıbrıs adasındaki tüketicilere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Stelzer Holding olarak, Kuzey Kıbrıs'taki tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yüksek kaliteli ürünlerimizle birlikte mükemmel bir satış sonrası destek de sağlıyoruz.

30 MİLYAR DOLARLIK YATIRIM

TCL, yenilikçi ekran teknolojileri yarattığımız ve telefonlar ve TV’ler için yeni üretim teknikleri geliştirdiğimiz son teknoloji tesislere 30 milyar doların üzerinde yatırım yaptı.

123124.png

PERFORMANS İÇİN TASARLANDI

Kendi kabinlerimizi şekillendiriyor, kendi panolarımızı üretiyoruz ve hatta hoparlör sürücülerimiz dahi TCL tarafından üretiliyor. Tüm bunlar, tutarlı performans ve kaliteyi sağlamak için tasarlandı.

image.png

KÜRESEL ÜRETİM
GÜCÜ

Geçtiğimiz yıl TCL, küresel olarak 40 milyondan fazla telefon, neredeyse 10 milyon klima ve 30 milyondan fazla televizyon üretti. Bu ölçek, TCL’nin önemini bir teknoloji tedarikçisi olarak daha da ileri taşıyor.

ÇEVRE
 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN TEKNOLOJİ İLE BULUŞTUĞU YER

 

TCL’nin müşterilere olan taahhüdü, premium teknoloji ve sonsuz eğlence sunan sürdürülebilir çözümlere odaklanmaktadır. Bu nedenle TCL, sürdürülebilir bir gelecek yaratmaya yardımcı olmak için operasyonlarımızın her alanında kapsamlı adımlar atmaktadır.

 

Elektronik atık geri dönüşümündeki liderliğimiz, bize Çevre Koruma Ajansı’ndan (EPA) ardışık SMM Challenge Gold Tier Ödülleri kazandırdı ve çalışanlarımızın yönlendirdiği programımızı genişlettikçe her yıl daha yüksek hedefler belirliyor ve yeni rekorlar elde ediyoruz. Ürünlerimizi ve ambalajlarımızı geri dönüştürmeyi daha kolay hale getirmek için sürekli olarak yeni yöntemler sunuyoruz ve Sorumlu İş Birliği İttifakı’na üyeliğimiz, en yüksek kalitede üretim uygulamaları ve sosyal uyumluluk sağlanmasını garanti ediyor.

image.png
bottom of page