top of page

Klima

TCL T-Pro Serisi Klima

Akıllı Hava, Narin Bakım

· Akıllı Yönetim
· Hafif Esinti
· CleanXpress
· Akıllı Hava Akışı

12000 BTU

500 $

18000 BTU

700 $

24000 BTU

900 $

TCL T-Pro Series Klima

Esintisiz Soğutma

Hafif Esinti moduyla daha konforlu soğutmanın tadını çıkarın. 1422’ye varan mikro deliklerle, hafif, katmanlı bir hava akışı sağlar. Sert, direk gelen soğuk hava akımından kaçının ve üstün ferahlığın önünü açın.

Yenilikçi Mühendislik

S-Şekilli kanatların üzerine binden fazla 2-3 mm mikro delik mükemmel bir biçimde yerleştirilir, havayı odaya daha geniş bir şekilde dağıtır.


Doğal Tarzda Soğutma

Karahindiba Hafif Esinti modunda dağılmadan durur. Tam da doğanın istediği gibi daha hafif bir Klima Esintisinin tadını çıkarın.


Herkes İçin Esinti Konforu

Hafif Esinti modu hepiniz için yenilendi Evinizde üstün bir deneyimle çalışmanıza, dinlenmenize ve oyun oynamanıza yardımcı olan birinci sınıf konforun keyfini çıkarın.


Her Zaman ve Her Yerde Akıllı Kontrol

TCL Home’un akıllı cihazlar uygulamasından 7/24 kontrolün tadını çıkarın. Özellikleri uygulama aracılığıyla uzaktan çalıştırın, veya basit sesli komutlarla kontrol edin.


Yüzde 60’a Varan Enerji Tasarrufu

Akıllı İnverter (Smart Inverter) ile paradan tasarruf edip enerji verimliliğinin keyfini çıkarın. Yüzde 60’a varan enerji tasarrufuyla Akıllı Invertör bobinleri 30 saniyede 18℃'ye soğutarak ve 60 saniyede 40℃ 'ye kadar ısıtarak ayarlanan sıcaklığa daha hızlı ulaşılmasına ve sıcaklığın ±1℃’de sabit tutulmasına yardımcı olur.

image.png
bottom of page