top of page

/ C755 Serisi 

TCL C755 4K Ultra HD Smart QD-Mini LED Google TV

98"

3.440 $

Tükendi

85"

2.565 $

75"

2.051 $

65"

1.439 $

image.png

2 YIL
GARANTİ

ÜCRETSİZ
KURULUM

TCL C755 4K Ultra HD Smart QD-Mini LED Google TV


 

EŞSİZ GÖRÜNTÜ KALİTESİ, GÖRSEL BAŞYAPIT
 

TCL QD-Mini LED

 

TCL QD-Mini LED, gerçeğe yakın renkler ve ultra yüksek kontrast oranıyla şaşırtıcı derecede canlı görseller sunan görsel bir başyapıttır. Ayrıca daha yüksek pik parlaklık, daha geniş bir renk gamı, daha büyük bir ekran boyutu ve daha uzun kullanım ömrü sunması onu çığır açıcı bir ekran teknolojisi haline getiriyor.
 


HDR 1300 nit
 

Parlak ve Mükemmel


1300 nit parlaklığa sahip C755, gün ışığında bile değişken aydınlatma koşulları için olağanüstü canlı bir görsellik sunuyor. Güneşli veya gölgeli sahnede saklı ayrıntıların keyfini çıkarın.
 

QLED
 

Renk mükemmelliği


Quantum Dot teknolojisini kullanarak 1.000.000.000'dan fazla canlı ve hassas renk tonunu ortaya çıkarır ve DCI-P3 standardına göre %96'ya kadar daha geniş bir renk hacmi sağlar. Kendinizi, her tonun eşsiz bir parlaklık ve derinlikle hayat bulduğu bir renk kaleydoskopuna kaptırın.
 

144Hz VRR
 

Yeni nesil yenileme hızı

 

Gurur duymak için doğmuş. Gerçek 144 Hz ekranlar, daha net görseller için daha iyi çözünürlük sağlar. Koşun, yarış yapın ve zikzaklar, yırtılmalar veya bulanıklaşmalar olmadan kendinize hızlı bir zafere yol açın.
 

IMAX Enhanced

Teatral ses ve görüntülerin keyfini çıkarın.


IMAX Enhanced ekran; kalibrasyon, çözünürlük, renk, parlaklık, kontrast, çerçeve ve ses performansında en yüksek sertifika standartlarını karşılamaktadır. Evde tiyatro seviyesinde eğlence deneyimlemenizi sağlar.


 

Yaratıcısından ilham alan Gerçek Renk
 

TCL Ai-RENK, %100'e varan renk hacmine ve %96 DCI-P3 renk gamına sahiptir, bu da TCL AiPQ işlemci veri tabanı aracılığıyla gerçek dünyadaki mikro renk ayrıntılarını doğru bir şekilde algılar. Gördüğünüz her kare, 1.000.000.000'den fazla renk tonu ile canlı, gerçeğe yakın bir görüntü sağlayacak şekilde ayarlanır, düzeltilir ve iyileştirilir.

bottom of page