top of page

/ P635 Serisi 

TCL P635 4K Ultra HD Google Smart LED TV

43"

397 $

50"

450 $

65"

764 $

75"

1.033 $

image.png

2 YIL
GARANTİ

ÜCRETSİZ
KURULUM

TCL P635 4K Ultra HD Google Smart LED TV

 

· HDR 10
· Google TV
· Ok Google
· Dolby Audio
· Dinamik Renk Geliştirme
· HDMI 2.1
· AIPQ2.0
· Çerçevesiz Tasarım

Google'ın Yardımıyla Gelen Sevdiğiniz Eğlence


700.000'den fazla filmi ve TV dizisi bölümünü tek bir yerde izleyebilirsiniz. Google TV, uygulamalarınız ve abone olduğunuz platformlardan en sevdiğiniz içerikleri getirir ve bunları sadece size özel şekilde düzenler.

Detayları Ayrıntılarıyla Görün

 

UHD içeriklerin en son standardı HDR (Yüksek Dinamik Aralık), çarpıcı parlaklık, olağanüstü gölge ayrıntıları ve canlı renklerle üstün bir deneyim sunar. Koltuğunuza oturun ve film yapımcılarının vermek istediği inanılmaz görüntü ayrıntılarının keyfini çıkarın.


HDR 10


Dinamik ton eşleme, en gelişmiş açık yüksek dinamik aralıklı video standardını uygulayan çarpıcı 4K ekran ile resim kalitesini optimize eder, ton aralığı, parlaklık ve kontrastı önemli ölçüde kare kare iyileştirilir. Daha nüanslı içerik, izleme deneyiminizi en eğlenceli ve keyifli hale getirir.


Dinamik Renk Geliştirme


TCL tarafından geliştirilen Dinamik Renk Geliştirme özelliği, renk canlılığını otomatik olarak en uygun hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Tescilli algoritma, geleneksel palet sınırlamalarını genişleterek daha canlı ve üstün bir video deneyimi sunar.


AIPQ 2.0


Donanım ve yazılımın genel performansını en iyi hale getirmek ve daha iyi bir eğlence deneyimi sunmak için yeni bir dört çekirdekli işlemci yerleştirildi.

Sizi Saran Dolby Ses


Dolby Audio ile ultra gerçekçi ve çok boyutlu sesin keyfi sizi bekliyor. İnanılmaz netlik, daha canlı diyaloglar ve harika detaylar her sahnenin sizi içine alması için tasarlandı. Spor karşılaşmalarından en sevdiğiniz TV dizilerine kadar, izlemek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.


Düşük Giriş Gecikmesi ve Hızlı Tepki


Oyuncular için TV’nin hızlı tepki vermesi, iyi bir görüntüsü olması kadar önemlidir. HDMI2.1 sayesinde oyun oynarken gecikme düşüktür ve en iyi görüntü ayarlarını yapabilirsiniz.

bottom of page