Gizlilik Politikası

TCL Kıbrıs olarak, tclkibris.com adresinden erişilebilen sitemizin ziyaretçilerinin gizliliği bizim için en önemli önceliklerden biridir. Bu Gizlilik Politikası belgesi, TCL Kıbrıs tarafından toplanan ve nasıl kullanıldığına dair bilgileri içermektedir.

Gizlilik Politikamız hakkında daha fazla sorunuz varsa veya daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız, çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Gizlilik Politikası yalnızca çevrimiçi faaliyetlerimize uygulanır ve TCL Kıbrıs’ta paylaşılan ve/veya toplanan bilgilerle ilgili olarak sitemizi ziyaret eden ziyaretçilere yöneliktir. Bu politika, bu web sitesi dışındaki çevrimdışı veya diğer kanallar aracılığıyla toplanan bilgiler için geçerli değildir.


Onayınız 


Site’yi kullanarak, tclkibris.com adresinde Site’de paylaştığınız bilgilerin toplanmasına ve kullanılmasına onay vermiş olursunuz. Gizlilik Politikamızı değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri bu sayfada yayınlayarak hangi bilgilerin toplandığını, nasıl kullandığımızı ve hangi koşullarda açıkladığımızı her zaman bileceğiniz şekilde yapacağız.


Topladığımız Bilgiler


Lütfen sizden istenen kişisel bilgilerin ve nedenlerinin, kişisel bilgilerinizi sağlamanız istendiğinde sizin için açıkça belirtileceğini unutmayın.

Bize doğrudan ulaşırsanız, adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, gönderdiğiniz mesajın ve/veya eklerin içeriği gibi size dair ek bilgiler alabiliriz ve isterseniz diğer bilgileri sağlayabilirsiniz.

Hesap oluşturduğunuzda ad, şirket adı, adres, e-posta adresi ve telefon numarası gibi iletişim bilgilerinizi isteyebiliriz.


Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?


Topladığımız bilgileri çeşitli şekillerde kullanıyoruz, bunlar arasında:

– Web sitemizi sağlamak, işletmek ve sürdürmek
– Web sitemizi geliştirmek, özelleştirmek ve genişletmek
– Web sitemizi nasıl kullandığınızı anlamak ve analiz etmek
– Yeni ürünler, hizmetler, özellikler ve işlevsellik geliştirmek
– Size, doğrudan veya iş ortaklarımız aracılığıyla, müşteri hizmetleri, web sitemizle ilgili güncellemeler ve diğer bilgileri sağlamak ve pazarlama ve promosyon amaçları için iletişim kurmak
– Size e-postalar göndermek
– Dolandırıcılığı bulmak ve önlemek


Log Dosyaları


TCL Kıbrıs, log dosyalarını kullanma konusunda standart bir prosedürü takip eder. Bu dosyalar, web sitelerini ziyaret ettiklerinde ziyaretçileri kaydeder. Tüm barındırma şirketleri bunu yapar ve hosting hizmetlerinin analitiğinin bir parçasıdır. Log dosyaları tarafından toplanan bilgiler şunları içerir:

– İnternet protokol (IP) adresleri
– Tarayıcı türü
– İnternet Hizmet Sağlayıcısı (ISP)
– Tarih ve saat damgası
– Yönlendirme/çıkış sayfaları
– Tıklama sayısı
– Bu bilgiler kimlik tespiti yapılabilecek herhangi bir bilgiye bağlı değildir. Bilginin amacı, eğilimleri analiz etmek, siteyi yönetmek, site kullanıcılarının hareketini izlemek ve demografik bilgi toplamaktır.


Reklam Ortaklarının Gizlilik Politikaları


Üçüncü taraf reklam sunucuları veya reklam ağları, tclkibris.com’da görünen reklamlarına ve bağlantılarına eklenen çerezler, JavaScript veya Web İşaretleri gibi teknolojileri kullanır ve kullanıcıların tarayıcısına doğrudan gönderilir. Bu durum gerçekleştiğinde IP adresiniz otomatik olarak alınır. Bu teknolojiler, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve/veya ziyaret ettiğiniz web sitelerinde gördüğünüz reklam içeriğini kişiselleştirmek için kullanılır.

Unutmayın ki TCL Kıbrıs, üçüncü taraf reklamverenler tarafından kullanılan bu çerezlere erişim veya kontrol sağlamaz.


Güvenlik


Kontrolümüz altındaki bilginin kaybını, kötüye kullanımını ve değişikliğini korumak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürlerimiz bulunmaktadır. Örneğin, sunucularımıza sadece yetkili personel erişebilir ve bilginiz işlemi tamamlamak ve sizin tarafınızdan talep edilen hizmetleri sağlamak için ilgili personele ihtiyaç duyulan bir temelde paylaşılır.

Kişisel tanımlanabilir bilgilerinizin gizliliğini korumaya çalışsak da, İnternet aracılığıyla yapılan iletimler kesin olarak güvenli hale getirilemez. Bu Site’yi kullanarak, bilginizin iletim hataları veya üçüncü tarafların yetkisiz eylemleri nedeniyle açığa çıkmasının bizim için herhangi bir sorumluluğumuz olmayacağını kabul edersiniz.