top of page

TCL C745 4K Ultra HD Google Smart QLED TV

55"

904 $

65"

1.196 $

· QLED
· 144HzVRR
· GameMaster 2.0
· HDR 1000 nit
· FreeSync Premium Pro
· IMAX Geliştirilmiş
· AiPQ İŞLEMCİ 3.0
· Dolby Atmos

image.png

2 YIL
GARANTİ

ÜCRETSİZ
KURULUM

TCL C745 4K Ultra HD Google Smart QLED TV


 

OLAĞANÜSTÜ GÖRÜNTÜ KALİTESİ
 

Quantum Dot

Bir milyardan fazla renk tonu
 

DCI-P3 standartlarına göre %94'e varan daha geniş bir renk paleti gösterebilen bir TV’nin keyfini yaşamak elinizde. Tıpkı renk dünyasını izlemek için bir kaleydoskoptan bakar gibi bir deneyim sizi bekliyor.

 

 

144Hz VRR

Yeni nesil yenileme hızı
 

Gurur duymak için doğmuş. Gerçek 144 Hz Panel, daha keskin görüntü kalitesi için daha yüksek çözünürlük garanti eder. Koşun, yarışın, nişan alın; zikzak, yırtılma ve bulanıklık olmadan mücadeleyi hızla kazanın.

 

 

Tam Dizi Yerel Karartma

Her karartma bölgesi için bir ışık
 

Endüstrinin ilk optik görüntü mikro yapısını kullanan 100 seviyeli karartma bölgeleri, 10 milyon seviyeli ince ışık kontrolünü destekleyerek gece gökyüzünde açan enfes havai fişeklerin daha keskin bir görüntüsünü sağlar.
 


 

HDR 1000 nit

Parlak ve berrak
 

C745, 1000 nite kadar parlaklık çıkışı sağlar. Kristal netliğinde bir ekran, parlak güneş ışığı da dâhil olmak üzere çeşitli aydınlatma koşullarında iyi iş görür.

 

 

IMAX Enhanced

Teatral ses ve görüntülerin keyfini çıkarın.
 

IMAX Enhanced ekran; kalibrasyon, çözünürlük, renk, parlaklık, kontrast, çerçeve ve ses performansında en yüksek sertifika standartlarını karşılamaktadır. Evde tiyatro seviyesinde eğlence deneyimlemenizi sağlar.

ALLM (6 ms kadar)

Otomatik Düşük Gecikme Modu
 

Rakiplerinizden her zaman önde olursunuz. Oyununuz açıkken C645, eşi benzeri görülmemiş yanıt doğruluğu sağlamak için otomatik olarak Otomatik Düşük Gecikme Moduna geçer.
 


VRR (144Hz)

Değişken Yenileme Hızı
 

144 Hz'lik devrim niteliğindeki değişken yenileme hızı, sizi akıcı ve büyüleyici bir oyun deneyimine götürdü.
 

 

 

AMD FreeSync Premium Pro
 

Kopma yok. Takılma yok. Sadece oynayın.

AMD FreeSync teknolojisi, neredeyse her kare hızında kusursuz, yapay olmayan oyun deneyimi vaat ederek kararsız oyunlara ve bozuk karelere son verir. PC ve konsol oyunlarında bir sonraki atılım olarak kabul edilir.

bottom of page